VII NIEDZIELA ZWYKŁA, ROK C
7.30 1) - za Parafian
9.00 1) + Jan Przybył w 29 rocznicę śmierci; Pelagia Kalina w 17 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny
10.30 1) + Czesław Rychter w 12 rocznicę śmierci i zmarłych rodziców z obu stron
2) + Maria i Zygmunt Świerzko
12.00 1) + Henryk Aleksandrzak w 10 rocznicę śmierci i zmarłych rodziców z obu stron
17.30 1) + Romana Chwalińska
Poniedziałek 21.02.2022
7.00 1) + Stanisława i Władysław Kmieć
18.00 1) + Magdalena Trawińska
2) + Eugeniusz Gołuch
Wtorek 22.02.2022
7.00 1) + Bogumiła Pacyna
18.00 1) + rodzice oraz zamarli z rodziny Chmielarz
2) + Józefa Bera, Marianna Józefiak, Kazimiera Szczerkowska, Anastazja i Irena Leraczyk, Aleksandra
Sadowska
Środa 23.02.2022
7.00 1) + Halina Nowak
18.00 1) + Ryszard Godziewski i zmarli z rodziny Godziewskich i Cieślińskich
2) + Tadeusz Wojciechowski, Eugeniusz Kryszczak, Tadeusz Niziołek, Kazimiera Wojtasik,
Zofia Słapek, Andrzej Zimorski, Władysława Stanisławska, Stanisław Jankowski, Romuald Kubzdyl,
Stanisława Dębicka, Łukasz Stachowiak, Zofia Matuszewska, Cezar Serek, Janina Kruszyk, Jan
Trześniewski
Czwartek 24.02.2022
7.00 1) + Krzysztof Nawrocki
18.00 1) + Halina Szorek
2) + Janina Wolniaszczyk
Piątek 25.02.2022
7.00 1) + Genowefa Cegła
18.00 1) + Stanisław Kucharczyk w rocznicę śmierci, Halina Kucharczyk
2) + Eugeniusz Gołuch
Sobota 26.02.2022
7.00 1) + Janina Zdziebkowska
18.00 1) + Salomea Płuczkowska
2) + z rodziny Formankiewiczów oraz Wojciecha Kupczyńskiego
3) + Anna i Maria Czuchra
VIII NIEDZIELA ZWYKŁA, ROK C
7.30 1) za Parafian
9.00 1) + Iwona Pastuszak w 7 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Pastuszaków i Napierałów
2) + Teodozja Grzesiak
10.30 1) + Zofia, Marian, Marek Pawłowski, Janusz Głodowski
2) + Helena Walczak
12.00 1) + Daniela i Antoni Pietroń oraz zmarłych z rodziny Mąków
2) + Mirosław Miśkiewicz
17.30 1) - Z podziękowaniem za dar przeżytych 90 lat Kazimiery Poprawa z prośbą o Boże błogosławieństwo,
opiekę Matki Bożej oraz łaskę zdrowia i siły na dalsze lata życia